Jeden z nás - Ivan Šobáň

Dátum: 23.05.2012 | Kategória: Umenie | Komentáre: 4 | Zobrazení: 2296

Zo života Života je názov v poradí šiestej knihy básní, ktorú čerstvý päťdesiatnik - telesne postihnutý básnik Ivan Šobáň z Liptovského Hrádku venoval čitateľom.

Komentáre k článku

#298, meno: rod. Šimová Teovi rodičia BA
Úprimná gratulácia Ti patrí Ivan od nás,si vzorom nepoddajnej tvrdosti tatranskej žuly pretavenej do Tvojho charakteru. snímam z hlavy pred Tebou liptovský širák. Prejeme Ti len to najcennejšie - pevné zdravie do ďalšieho života.
#297, meno: Boba Šošková
Ivan k Tvojmu sviatku Ti prajeme veľa, veľa radosti, šťastia , zdravia a úspechov. Zo srdca Šoškovci zo Žiliny.
#296, meno: Anna
Aj keď oneskorene, pripájam sa ku gratulantom a želám Ivanovi Šobáňovi všetko - všetko naj - naj lepšie v jeho ďalšom živote. Ivan je skutočne obdivuhodný človek, ktorý sa statočne denno denne pasuje so svojím životom a tvorivá duša tohto nášho hrádockého básnika prináša potešenie aj zamyslenie všetkým, ktorí siahnu po zbierkach jeho básní. Ďakujem tvorcom hrádockej televízie ktorí pripravili zostrih zo stretnutia s Ivanom Šobáňom pre tých, ktorí sa ho nemohli osobne zúčastniť.
#295, meno: Zdenko Blažek
Ešte raz Ti Ivko prajem všetko najlepšie. Zdravie a veľa tvorivých nápadov. Ty si ten Kriváň zdolal už dávno.

Meno:
Text:
Predvádzajúci mesiac júl 2024 Nasledujúci mesiac  
po ut st št pi so ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31

Novinky

25.05.2018: Ochrana osobných údajov
Mesto Liptovský Hrádok, v súlade s Koncepciou rozvoja informačných systémov pre mesto Liptovský Hrádok, v roku 2008 vytvorilo podmienky pre fungovanie internetovej Televízie Liptovský Hrádok, ktorá je súčasťou mestskej informačnej siete pre občanov a návštevníkov mesta. TV Liptovský Hrádok je vytvorená za účelom publikovania videoreportáží, oznamov a informácií: - zo života samosprávy, - z oblasti kultúry, osvety a športu, - z oblasti ochrany života, zdravia a majetku obyvateľov. Právnym základom k spracúvaniu osobných údajov občanov v TV Liptovský Hrádok sú v zmysle čl. 6 bod 1 GDPR udalosti: - keď spracúvanie je nevyhnutné na splnenie úlohy realizovanej vo verejnom záujme. - keď spracúvanie osobných údajov je nevyhnutné na ochranu života, zdravia alebo majetku občanov, - keď spracúvanie osobných údajov je nevyhnutné na účel oprávnených záujmov prevádzkovateľa. Mesto Liptovský Hrádok má implementované povinnosti prevádzkovateľa informačných systémov osobných údajov viď https://www.liptovskyhradok.sk/ochrana-osobnych-udajov.html


Partneri

mesto Liptovský Hrádok

creativesolution.eu © 2009