Majstrovstvá SR vo volejbale junioriek 2012

Dátum: 14.05.2012 | Kategória: Šport | Komentáre: 1 | Zobrazení: 2820

Juniorky ŠKM Liptovský Hrádok obsadili na Majstrovstvách SR vo volejbale 2012 v Považskej Bystrici výborné 6. miesto.

juniorky mladšie žiačky žiačky - MIDIMAX

Komentáre k článku

#290, meno: Ján Kazár
Tento ročník bol pre naše juniorky veľmi náročný. Viaceré kvalitné hráčky nám odišli z klubu študovať do Bratislavy, Žiliny, či Nitry. Kolektív sa omladil perspektívnymi dievčatami z kadetiek, ba dokonca zo starších žiačok. Napriek tomu sme tvrdou a disciplínovanou prípravou dosahovali vynikajúce výsledky v majstrovských zápasoch jesennej i jarnej časti 1. ligy junioriek, ktorú sme s prevahou vyhrali a postúpili na Majstrovstvá Slovenska. V tak vysokej konkurencii volejbalových klubov, ktoré sú finančne omnoho lepšie zabezpečené ako náš klub a môžu si dovoliť kúpiť posily zo ženskej extraligy, naše juniorky podali kvalitný výkon a obsadili krásne 6. miesto. V mene vedenia ŠKM i Mesta LH im úprimne blahoželám a ďakujem.
Spomeniem aj vynikajúci výsledok našich mladších žiačok, ktoré s prehľadom vyhrali svoju najvyššiu súťaž a to Majstrovstvá oblasti stred. A nesmiem zabudnúť pochváliť naše žiačky aj za víťazstvo na Majstrovstvách SR oblasť stred v MIDIMAXe. Všetkým dievčatám gratulujem a teším sa z ich úspechu. Dovoľte mi, pri tejto príležitosti vysloviť veľké ĎAKUJEM volejbalovým trénerom – Miriam Čabajovej, Vladimírovi Vyšnému, Peterovi Gerecovi a Miroslave Macháčovej, ktorí všetok svoj voľný čas venujú príprave našich dievčat, a to, že je to príprava naozaj kvalitná, svedčia skvelé výkony a výsledky všetkých družstiev VK ŠKM LH.

Meno:
Text:
Predvádzajúci mesiac apríl 2024 Nasledujúci mesiac  
po ut st št pi so ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30

Novinky

25.05.2018: Ochrana osobných údajov
Mesto Liptovský Hrádok, v súlade s Koncepciou rozvoja informačných systémov pre mesto Liptovský Hrádok, v roku 2008 vytvorilo podmienky pre fungovanie internetovej Televízie Liptovský Hrádok, ktorá je súčasťou mestskej informačnej siete pre občanov a návštevníkov mesta. TV Liptovský Hrádok je vytvorená za účelom publikovania videoreportáží, oznamov a informácií: - zo života samosprávy, - z oblasti kultúry, osvety a športu, - z oblasti ochrany života, zdravia a majetku obyvateľov. Právnym základom k spracúvaniu osobných údajov občanov v TV Liptovský Hrádok sú v zmysle čl. 6 bod 1 GDPR udalosti: - keď spracúvanie je nevyhnutné na splnenie úlohy realizovanej vo verejnom záujme. - keď spracúvanie osobných údajov je nevyhnutné na ochranu života, zdravia alebo majetku občanov, - keď spracúvanie osobných údajov je nevyhnutné na účel oprávnených záujmov prevádzkovateľa. Mesto Liptovský Hrádok má implementované povinnosti prevádzkovateľa informačných systémov osobných údajov viď https://www.liptovskyhradok.sk/ochrana-osobnych-udajov.html


Partneri

mesto Liptovský Hrádok

creativesolution.eu © 2009