Veľkonočné ozdoby z Matejky

Dátum: 29.03.2010 | Kategória: Ľudové zvyky | Komentáre: 3 | Zobrazení: 2276

Neobyčajný záujem detí, rodičov i starých rodičov charakterizoval veľkonočné tvorivé dielne v ZŠ s MŠ na ulici J. D. Matejovie v Liptovskom Hrádku.

Komentáre k článku

#126, meno: Juraj Čupáni
Ja som sa síce na tohtoročných Veľkonočných tvorivých dielňach nezúčastnil, ale viem, že boli super. sestra mi o tom rozprávala, čo všetko zažila a tiež nezabudla spomenúť milé pani učiteľky , ktorým patrí veľká vďaka za zorganizovanie tohto neobyčajného podujatia a tiež aj pani riaditeľke.
#118, meno: Oľga Červeňanská
Ďakujem všetkým rodičom, starým rodičom a deťom, ktorí prišli na tvorivé dielne a prejavili ohromné nadšenie pre prácu a tvorivosť. Zažila som s nimi jedno prekrásne popoludnie. Bolo mi s nimi úžasne dobre, príjemne. Teším sa na ďalšie tvorivé dielne!
#116, meno: Vlasta
Tvorivé dielne mi dávajú veľmi veľa. Záplava originálnych nápadov ma inšpiruje k tvorivosti a nesmiernej chuti podieľať sa na zhotovovaní krásnych \"maličkostí.\" Oceňujem aktivitu a elán pedagógov, dôchodcov, rodičov a detí a tiež ich lásku, s akou k týmto činnostiam pristupujú.

Meno:
Text:
Predvádzajúci mesiac jún 2024 Nasledujúci mesiac  
po ut st št pi so ne
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Novinky

25.05.2018: Ochrana osobných údajov
Mesto Liptovský Hrádok, v súlade s Koncepciou rozvoja informačných systémov pre mesto Liptovský Hrádok, v roku 2008 vytvorilo podmienky pre fungovanie internetovej Televízie Liptovský Hrádok, ktorá je súčasťou mestskej informačnej siete pre občanov a návštevníkov mesta. TV Liptovský Hrádok je vytvorená za účelom publikovania videoreportáží, oznamov a informácií: - zo života samosprávy, - z oblasti kultúry, osvety a športu, - z oblasti ochrany života, zdravia a majetku obyvateľov. Právnym základom k spracúvaniu osobných údajov občanov v TV Liptovský Hrádok sú v zmysle čl. 6 bod 1 GDPR udalosti: - keď spracúvanie je nevyhnutné na splnenie úlohy realizovanej vo verejnom záujme. - keď spracúvanie osobných údajov je nevyhnutné na ochranu života, zdravia alebo majetku občanov, - keď spracúvanie osobných údajov je nevyhnutné na účel oprávnených záujmov prevádzkovateľa. Mesto Liptovský Hrádok má implementované povinnosti prevádzkovateľa informačných systémov osobných údajov viď https://www.liptovskyhradok.sk/ochrana-osobnych-udajov.html


Partneri

mesto Liptovský Hrádok

creativesolution.eu © 2009