Prvý supermarket COOP Jednota v Liptovskom Hrádku

Dátum: 25.02.2019 | Kategória: Rôzne | Komentáre: 1 | Zobrazení: 1192

Komentáre k článku

#670, meno: martin droppa
To je fajn, blahoželám k otvoreniu Supermarketu COOP Jednota v L. Hrádku. Aspoň nemusíme cestovať za nákupmi do podobného Supermarketu COOP Jednota v nákupnom centre Stop Shop v L. Mikuláši.
Z dlhoročných vlastných skúseností, ktoré máme v rodine, môžem napísať, že COOP Jednota ponúka veľmi dobrý, pestrý a kvalitný sortiment potravín, predovšetkým od slovenských výrobcov. COOP Jednota a CBA Verax sú naše najobľúbenejšie obchody s potravinami.
V krátkom videospravodajstve sú spomenuté aj Liptovské pekárne a cukrárne Včela - Lippek. Ich výrobky už tri desaťročia považujeme za najlepšie na slovenskom trhu - napríklad ich obyčajné, klasické rožky nemajú u nás konkurenciu.
Nech sa novému supermarketu v L. Hrádku darí, nech má veľa spokojných zákazníkov a zákazníčok.

Meno:
Text:
Predvádzajúci mesiac február 2024 Nasledujúci mesiac  
po ut st št pi so ne
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29

Novinky

25.05.2018: Ochrana osobných údajov
Mesto Liptovský Hrádok, v súlade s Koncepciou rozvoja informačných systémov pre mesto Liptovský Hrádok, v roku 2008 vytvorilo podmienky pre fungovanie internetovej Televízie Liptovský Hrádok, ktorá je súčasťou mestskej informačnej siete pre občanov a návštevníkov mesta. TV Liptovský Hrádok je vytvorená za účelom publikovania videoreportáží, oznamov a informácií: - zo života samosprávy, - z oblasti kultúry, osvety a športu, - z oblasti ochrany života, zdravia a majetku obyvateľov. Právnym základom k spracúvaniu osobných údajov občanov v TV Liptovský Hrádok sú v zmysle čl. 6 bod 1 GDPR udalosti: - keď spracúvanie je nevyhnutné na splnenie úlohy realizovanej vo verejnom záujme. - keď spracúvanie osobných údajov je nevyhnutné na ochranu života, zdravia alebo majetku občanov, - keď spracúvanie osobných údajov je nevyhnutné na účel oprávnených záujmov prevádzkovateľa. Mesto Liptovský Hrádok má implementované povinnosti prevádzkovateľa informačných systémov osobných údajov viď https://www.liptovskyhradok.sk/ochrana-osobnych-udajov.html


Partneri

mesto Liptovský Hrádok

creativesolution.eu © 2009