Veda, viera, vesmír

Dátum: 23.10.2017 | Kategória: Rôzne | Komentáre: 3 | Zobrazení: 1616


Komentáre k článku

#630, meno: Miro
Toľko náboženstiev a bohov a pre každého je ten ich práve ten pravý však? Ach jaj...
#629, meno: Etela Cibuľová
Slávnostná akadémia pri príležitosti spomienky na návštevu amerického astronauta a člena posádky Appolo 15 Jamesa B. Irwina v Liptovskom Hrádku
/zamyslenie/

Organizátorom tejto príjemnej spoločenskej akcie patrí vďaka. Skutočne. Pripravili príležitosť zamyslieť sa nad hodnotami a zmyslom života človeka na Zemi, či nad stvorením celého vesmíru.
Prítomnosť veriacich hostí a ich prejav bol silným svedectvom o existencii Boha, ktorý miluje človeka a túži po vzťahu s Ním. Práve s týmto svedectvom prišiel astronaut James B. Irwin v roku 1990 do nášho mesta.
Stála som v dave ľudí a počúvala človeka ,ktorý sa ocitol vo vesmíre úplne pripravený aj na smrť ,chodil po Mesiaci, ale považoval za dôležitejšie to, že Boh chodil po Zemi! „Kto to bol? Naozaj Ježiš Kristus?“ Boli moje otázky ,na ktoré som dostala odpoveď štyri roky po tejto udalosti. Pri čítaní Biblie sa narodila moja osobná viera v Ježiša Krista - Záchrancu .
On odpovedá na vyrieknuté slová človeka k Nemu. Ježiš je živý a úprimní uzrú Jeho tvár.

#628, meno: Ľubica Dzuriaková
Rada by som touto cestou vyjadrila poďakovanie a obdiv všetkým organizátorom podujatia, ktorí túto slávnostnú akadémiu pripravili naozaj na profesionálnej úrovni. Bolo to viac než výnimočná spomienka na túto výnimočnú návštevu :-)

Meno:
Text:
Predvádzajúci mesiac december 2022 Nasledujúci mesiac  
po ut st št pi so ne
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31

Novinky

25.05.2018: Ochrana osobných údajov
Mesto Liptovský Hrádok, v súlade s Koncepciou rozvoja informačných systémov pre mesto Liptovský Hrádok, v roku 2008 vytvorilo podmienky pre fungovanie internetovej Televízie Liptovský Hrádok, ktorá je súčasťou mestskej informačnej siete pre občanov a návštevníkov mesta. TV Liptovský Hrádok je vytvorená za účelom publikovania videoreportáží, oznamov a informácií: - zo života samosprávy, - z oblasti kultúry, osvety a športu, - z oblasti ochrany života, zdravia a majetku obyvateľov. Právnym základom k spracúvaniu osobných údajov občanov v TV Liptovský Hrádok sú v zmysle čl. 6 bod 1 GDPR udalosti: - keď spracúvanie je nevyhnutné na splnenie úlohy realizovanej vo verejnom záujme. - keď spracúvanie osobných údajov je nevyhnutné na ochranu života, zdravia alebo majetku občanov, - keď spracúvanie osobných údajov je nevyhnutné na účel oprávnených záujmov prevádzkovateľa. Mesto Liptovský Hrádok má implementované povinnosti prevádzkovateľa informačných systémov osobných údajov viď https://www.liptovskyhradok.sk/ochrana-osobnych-udajov.html


Partneri

mesto Liptovský Hrádok

creativesolution.eu © 2009